Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Z uwagi na fakt, że firma SGS specjalizuje się w usługach w zakresie odwiertów badawczych, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz technologie, aby zaspokoić potrzeby Twojego projektu.

Nasza specjalistyczna wiedza w dziedzinie technologii oraz znajomość prawa i przepisów w zakresie środowiska oznacza, że możesz mieć pewność, iż odwierty badawcze wykonywane w związku z Twoim projektem są prawidłowe i bezpieczne.

Z uwagi na fakt, że każdy odwiert wykonywany jest w unikalnym środowisku, rygorystyczne oceniamy Twój projekt i opracowujemy indywidualnie opracowane podejście, aby możliwa była realizacja Twoich celów. Jeżeli wykonujesz mały odwiert lub studnię do monitorowania, pobierasz próbki podłoża lub instalujesz turbinę wiatrową na dnie oceanu, możemy Ci pomóc. Nasz zespół zapewni sukces Twojemu przedsięwzięciu, dzięki poprawieniu warunków dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa oraz zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne.

Dysponujemy dużym i wszechstronnym zespołem świadczącym wysokiej jakości usługi w zakresie odwiertów badawczych i stosującym najnowocześniejsze technologie, aby zaspokoić wymagania Twoich warunków środowiskowych. Szeroka gama sprzętu, jakim dysponujemy może pracować w środowiskach o ograniczonym dostępie (studnie głębinowe) lub na dużych obszarach (pod powierzchnią dna morskiego). W oparciu o charakterystykę wskazanego przez Ciebie miejsca i oczekiwanych wyników, wybieramy najlepsze metody, sprzęt i najlepszych ludzi. Nasz zespół doświadczonych specjalistów staje się Twoim zespołem, łącząc szybkość działania i bezpieczeństwo, aby wykonać swoje zadania skutecznie i oszczędnie.

Nasze zespoły zajmujące się odwiertami badawczymi posiadają wysokie kwalifikacje, aby móc postępować zgodnie z najnowszymi przepisami i regulacjami dotyczącymi danej branży i środowiska naturalnego. Z uwagi na fakt, że jesteśmy zawsze na bieżąco poinformowani w kwestii najnowszych przepisów, Ty i Twoi pracownicy nie musicie zajmować się tymi kwestiami. Aby zapewnić bieżące spełnianie przepisów w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa obowiązujących w branży, stosujemy system zapobiegania stratom i wszyscy nasi pracownicy techniczni regularnie przechodzą szkolenia w zakresie BHP.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie odwiertów badawczych i to my wyznaczamy standardy w tej dziedzinie. Wykonaliśmy w przeszłości tysiące odwiertów badawczych i mamy udokumentowane doświadczenie w radzeniu sobie ze złożonymi wyzwaniami dzięki nowatorskim rozwiązaniom.

Nasze najważniejsze usługi w zakresie odwiertów badawczych obejmują:

  • stabilizowanie obszaru odwiertu;
  • usuwanie odpadów;
  • instalowanie studni do monitorowania w celu pomiaru jakości wody gruntowej w sytuacjach, gdy podejrzewane lub stwierdzone jest skażenie;
  • instalowanie studni wydobywczych w celu pompowania i uzdatniania skażonej wody;
  • pobieranie próbek wody, gleby i gazu do analizy;
  • badania pomp;
  • instalowanie wieloportowych studni w celu pobierania próbek wody gruntowej w niewielkich odstępach do badań i systemów uzdatniających;
  • likwidacja i plombowanie studni.

Aby zapewnić sobie właściwe działania dla swojego projektu, skontaktuj się z naszym zespołem świadczącym usługi środowiskowe.