Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Aby pomóc Ci w zagospodarowaniu odpadów i poprawić reputację Twoich produktów w odniesieniu do kwestii środowiskowych, firma SGS oferuje szereg usług środowiskowych, aby pomóc Ci spełnić wszystkie stosowne przepisy.

Jeśli prowadzona przez Ciebie działalność wiąże się z obecnością odpadów, które można zaklasyfikować jako niebezpieczne, proponujemy Ci nasze usługi, dzięki którym będziesz mógł gospodarować odpadami w sposób skuteczny i zgodny z przepisami prawa. Usługi w zakresie postępowania z odpadami i bezpieczeństwa produktów obejmują pobieranie prób wody oraz monitoring osiadania składowisk, aby zapewnić Ci pewne i wiarygodne informacje o Twoich produktach i procesach zachodzących w Twojej firmie. Jako światowy lider badań laboratoryjnych, proponujemy pełną ofertę usług pobierania prób odpadów i monitoringu odpadów, które zabezpieczą środowisko i firmę przed niepotrzebnym ryzykiem.

Uniknij wysokich kar oraz złej reputacji, postępując z odpadami w sposób przejrzysty i bezpieczny dla środowiska. Skontaktuj się z naszymi akredytowanymi specjalistami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób czerpać korzyści naszych usług.