Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przestrzeganie zasad BHP jest istotne dla zapewnienia zrównoważenia oraz dla zapewnienia, że działalność przedsiębiorstwa nie naraża zdrowia lub bezpieczeństwa pracowników bądź klientów ani nie zagraża środowisku.

Przestrzeganie obowiązujących w danej branży wytycznych i standardów BHP ma zasadnicze znaczenie dla prowadzenia działalności handlowej na światowych rynkach.

Za pośrednictwem naszej sieci ekspertów BHP dysponujemy kompleksowym doświadczeniem w dziedzinie higieny pracy, higieny przemysłowej, usług hotelarsko-gastronomicznych oraz zarządzania BHP. W oparciu o takie normy jak OHSAS 18001 oferujemy szkolenia, oceny, monitoring, inspekcje i certyfikację, pomagając przedsiębiorstwom w ocenie ryzyka i potencjalnych zagrożeń oraz identyfikacji sposobów zmniejszenia takiego ryzyka i zagrożeń. Nasze profesjonalne placówki i laboratoria są dostępne przez całą dobę, oferując bezstronne testy i szybką obsługę.

SGS daje przedsiębiorstwu pewność, że jego procedury zarządzania BHP spełniają najwyższe normy obowiązujące w danej branży lub sektorze. Już teraz skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasi eksperci mogą pomóc Twojemu przedsiębiorstwu w zachowaniu najlepszych światowych praktyk w dziedzinie zarządzania BHP.