Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zagadnienia zmiany klimatu i zrównoważonego rozwoju odgrywają ważną rolę w planowaniu strategicznym firm dążących do zmniejszenia emisji węgla.

Jako jedna z największych na świecie firm świadczących usługi kontroli SGS pomaga przedsiębiorstwom w wypełnianiu obowiązków związanych ze sprawozdawczością dotyczącą emisji węgla.

Nasze zespoły ekspertów ds. zmian klimatycznych mają doświadczenie w każdym sektorze przemysłu i są dostępne na całym świecie. Współpracujemy z wieloma różnymi przedsiębiorstwami, od małych firm po ogromne międzynarodowe korporacje oferując ośrodki laboratoryjne dostępne przez całą dobę, które szybko dostarczają wyniki badań umożliwiające potwierdzenie skuteczności podejmowanych działań poprzez nasze usługi certyfikacji i weryfikacji.

Dla podmiotów, którym nie wystarcza podstawowa zgodność z przepisami, oferujemy różnorodne oceny pomagające w opracowaniu planu zmniejszenia emisji i zapewniające unikalną konkurencyjność.

Walka ze zmianą klimatu i zmniejszenie śladu węglowego stanowią obecnie ważną część planowania strategicznego. Nasze międzynarodowe doświadczenie czyni nas idealnym partnerem do pomocy w ocenie, oszacowaniu i redukcji śladu węglowego. Jeszcze dziś skontaktuj się z naszymi godnymi zaufania zespołami, aby dowiedzieć się więcej.