Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przedsiębiorstwa często dążą do poprawy efektywności swojej działalności. Jednocześnie konsumenci oczekują usług charakteryzujących się najwyższą jakością i konsekwencją.

Wiele przedsiębiorstw często nie może zapewnić obiecywanej wartości, ponieważ nie posiadają one systemów niezbędnych do konsekwentnego uzyskiwania obiecywanej wartości bądź posiadają systemy, które nie najlepiej spełniają tę rolę. Oferowane przez SGS audyty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta lub audyty drugiej strony stanowią narzędzie pomocne w zapewnieniu konsekwentnej realizacji najwyższych standardów jakości przez Twoje przedsiębiorstwo i jego partnerów. Twoje przedsiębiorstwo może dzięki temu usprawnić dostawę produktów lub realizację usług, poprawić wizerunek marki i zapewnić sobie przewagę konkurencyjną.

Wykaż się zaangażowaniem na rzecz swoich klientów

Nasze audyty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta/audyty drugiej strony umożliwiają wprowadzanie i monitorowanie kryteriów efektywności zdefiniowanej w strategii biznesowej przedsiębiorstwa. Pomaga to chronić reputację marki i wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa do ciągłego doskonalenia, w tym wewnętrznej kontroli kosztów. SGS może potwierdzić poziomy efektywności uzyskane przez przedsiębiorstwo i jego partnerów oraz pomóc w zdefiniowaniu solidnych ram zarządzania nastawionego na efektywność.
 

Oceny dostawców

Monitorując przestrzeganie wymogów Twojego przedsiębiorstwa przez dostawców, pomagamy w zapewnieniu, że Twoje produkty spełniają normy i wymogi jakości, chroniąc wartość marki i spółki w całym łańcuchu dostaw.

Audyty według Kodeksu Praktyki

Monitorując przestrzeganie przez Twoją sieć wartości i procedur zdefiniowanych w kodeksie praktyki przedsiębiorstwa, pomagamy zapewnić ochronę Twojej marki i konsekwentnego stosowania praktyk w całej sieci. Mamy doświadczenie w udanej realizacji złożonych projektów międzynarodowych na dużą skalę. Jesteśmy obecni w każdym regionie świata, zaś nasi pracownicy znają języki i kulturę lokalnych rynków, a jednocześnie działają globalnie w spójny, niezawodny i skuteczny sposób.
Chroń swoją markę i zwiększaj efektywność dzięki dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta rozwiązaniom audytowym firmy SGS.