Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Ustawodawcy na całym świecie coraz częściej wprowadzają rygorystyczne normy w zakresie wydajności energetycznej. Wartość wydajności energetycznej w działaniach biznesowych zyskała na znaczeniu w związku z nieprzewidywalnymi wahaniami na rynku energetycznym oraz cen paliw.

Szkolenia z zakresu zarządzania energią będą coraz bardziej przydawać się firmom, których kierownictwo i pracownicy będą chcieli poznać pozytywny wpływ oszczędności energii na ich firmy. System zarządzania energią pozwala firmom w przygotowaniu skutecznej polityki wydajności energetycznej i celów spełniających wymagania prawne.

Firma SGS oferuje szeroki wybór szkoleń z zakresu zarządzania energią dla pracowników wszystkich szczebli Twojej firmy, które są dostosowane do konkretnych potrzeb oraz przewidywanych wymagań prawnych. Wszystkie kursy są realizowane bardzo profesjonalnie, uczciwie i z wykorzystaniem wiedzy specjalistycznej. Nasze kursy szkoleniowe w zakresie zarządzania energią przeznaczone są dla wielu grup i obejmują takie tematy, jak:

  • Zarządzanie energią dla pracowników ogólnych
  • Podstawowe zarządzanie energią dla kierownictwa
  • Zaawansowane zarządzanie energią dla techników i inżynierów
  • Przegląd systemów zarządzania energią
  • Systemy zarządzania energią dla audytorów wewnętrznych
  • Analiza przypadków dla systemów zarządzania energią
  • Warsztaty z audytów energetycznych

Nasze szkolenia mogą być organizowane w formie kursów publicznych lub wewnątrz zakładowych i dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Mogą mieć także formę jednorazową lub stanowić część naszych usług w zakresie doradztwa dotyczącego zarządzania energią. Nasi konsultanci szkoleniowi chętnie omówią z Tobą kursy najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom biznesowym. Nasi specjaliści ds. zarządzania energią chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i radami, niezależnie od tego, czy przymierzasz się do uzyskania certyfikatu, czy też potrzebujesz wsparcia technicznego w celu poprawy wydajności energetycznej swojej firmy.