Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jako podmiot zarządzający zakładem doskonale wiesz, że Twoje potrzeby w zakresie infrastruktury i zabudowań nieustannie się zmieniają – nie tylko ze względu na konieczność dostosowania ich do nowych wymogów nadzorczych, ale także ze względu na chęć czerpania korzyści z nowych osiągnięć technologicznych.

Jak dotrzymać kroku zmianom?

Nawiąż współpracę z SGS i naszą globalną siecią specjalistów ds. środowiska, aby mieć pewność kontroli nad swoimi usługami w zakresie infrastruktury i zabudowań. Możemy pomóc Ci poprawić wyniki środowiskowe i wykazać zaangażowanie w stosowanie najlepszych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju w każdej fazie Twojej działalności – od budowy i pozyskiwania usług, aż po wycofanie z eksploatacji i zamknięcie zakładu.

Dysponujemy dużą siecią specjalistów mogących przeprowadzać badania i analizy związane z najróżniejszymi istotnymi zagadnieniami takimi, jak azbest, parametry geotechniczne oraz badania obszarów skażonych. Zapewniamy także pomoc ekspertów w zakresie wprowadzania innowacji w rozwiązaniach dotyczących ekscytujących dziedzin zrównoważonego budownictwa (green building) i efektywności energetycznej.

Dzięki współpracy z nami uzyskasz dostęp do dogłębnych specjalistycznych danych i wiedzy, i będziesz mieć pewność, że jesteś na dobrej drodze, aby uczynić swoje procesy i działalność możliwie najbardziej zrównoważonymi i przyjaznymi dla środowiska. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.