Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS świadczy usługi w zakresie zarządzania danymi środowiskowymi, aby zapewnić Ci kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania danymi począwszy od najmniejszych, a skończywszy na największych i najbardziej złożonych zadaniach w zakresie zarządzania danymi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Dane techniczne, dokumenty i elektroniczne dokumenty systemu informacji geograficznej (GIS) są w pełni kontrolowane poprzez jeden zestaw narzędzi online. Obsługujemy oraz utrzymujemy cały sprzęt i oprogramowanie niezbędne Ci do pomyślnego pozyskania, przetworzenia, przechowania i sprawdzania danych dotyczących twojego projektu z dowolnego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę.

Członkowie Twojego zespołu zajmującego się projektem mogą wymieniać się danymi i współpracować w sposób wcześniej niemożliwy. Wsparcie techniczne i szkoleniowe są zapewnione, tak aby nie tylko nadzorcy danych, ale wszyscy członkowie zespołu mogli skorzystać z tego wspaniałego systemu i cieszyć się oszczędnością czasu oraz zwiększeniem wydajności.

Skorzystanie z usług w zakresie zarządzania danymi środowiskowymi oznacza dla Ciebie oszczędności dotyczące inwestowania w kosztowne opracowywanie oprogramowania i nabywania gotowych aplikacji. Ponieważ sprawnie działający system już istnieje, nie poświęca się czasu na kosztowne prace projektowe i rozwojowe. Może niezwłocznie zacząć korzystać z systemu baz danych przystosowanego do potrzeb przedsiębiorstw. Możesz zdecydować, czy chcesz do realizacji projektu zatrudnić swoich pracowników, po przeszkoleniu na miejscu, czy korzystać ze zdalnego wsparcia technicznego w razie konieczności, czy chcesz zlecić nam obsługę całego projektu, abyś mógł skoncentrować się na innych obszarach działalności.

Rozwiązania w zakresie obsługi danych

Aby zarządzanie danymi środowiskowymi przebiegało pomyślnie, dane muszą być zbierane w taki sposób, aby nie można było ich zakwestionować z prawnego punktu widzenia oraz aby istniała dokumentacja ich pozyskania. Nasz system został stworzony od podstaw, aby zapewnić całkowitą przejrzystość każdego wpisu do bazy danych, z możliwością jego prześledzenia wstecz do znanego i wiarygodnego źródła danych. Zapewniamy internetowe narzędzia pozwalające każdemu użytkownikowi, znajdującemu się w terenie, laboratorium czy innej organizacji śledzenie swoich danych.

Bezpieczeństwo i ochrona

Nasze lokalne i internetowe systemy opierają się na zabezpieczeniu hasłem oraz technologiach szyfrowania danych, aby zagwarantować Twoim danym bezpieczeństwo przy jednoczesnym udostępnieniu ich jedynie upoważnionym do tego pracownikom. Takie rozwiązanie jest oszczędnym, wypróbowanym standardem w branży.

Szybkość i przystępna cena

Dostęp do generowanych w czasie rzeczywistym tabel i raportów pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji przy zachowaniu możliwości prześledzenia i wiarygodności danych, co zapewnia im prawną niepodważalność. Proces ten pozwala na skrócenie czasu podczas realizacji projektu, jaki jest upływa od momentu wygenerowania danych, do momentu aż trafią one do decydentów lub końcowych odbiorców. Technologie internetowe pozwalają na błyskawiczne dzielenie się informacjami. Ponadto zaobserwowano oszczędność 40 procent lub więcej czasu i kosztów materiałowych związanych z prawie całkowitym ograniczeniem prac produkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych, transportu, faksowania, przesyłania e-maili oraz archiwizacji.

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby poznać oferowane przez nas rozwiązania Twoich problemów z zarządzaniem danymi.