Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Aby pomóc Ci stworzyć czyste środowisko pracy o wyższej wydajności, firma SGS oferuje szereg usług w zakresie badań środowiskowych, które mogą dać Ci pewność, że Twój obiekt jest wolny od zanieczyszczeń w powietrzu i glebie oraz niebezpiecznych pyłów.

Twoje miejsce pracy może być zanieczyszczone pyłami i cząsteczkami groźnymi dla środowiska. Aby zapewnić, że Twój obiekt jest czysty i bezpieczny, firma SGS oferuje przeprowadzenie analiz powietrza i pyłów na terenie Twojego obiektu.

Nasze niezależne laboratoria korzystają z różnych zaawansowanych technologicznie analiz powietrza i pyłów, aby sprawdzić rodzaj zanieczyszczeń i mikrozanieczyszczeń znajdujących się na terenie Twojego obiektu.

Szybko uzyskane wyniki dokładnie wskazują na miejsca, na których powinieneś skoncentrować swoją uwagę. Uzyskane wyniki stanowią wiarygodne i efektywne kosztowo świadectwo — dowód, że prowadzisz działalność w sposób odpowiedzialny względem środowiska naturalnego.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od badań laboratoryjnych już dziś, aby zamówić profesjonalną analizę.

Działalność Państwa firmy może być źródłem emisji pyłów, cząstek stałych lub gazów zanieczyszczających środowisko. Świadczone przez nas usługi w zakresie pobierania próbek powietrza i pyłów gwarantują, że Państwa miejsce pracy będzie czyste i bezpieczne, a ponadto stanowią dowód na dostosowanie działalności do obowiązujących przepisów dotyczących ograniczenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery, poziomu emitowanego hałasu, odorów i wibracji.

Dodatkowych informacji udziela nasz rzetelny i akredytowany zespół pracowników.