Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Analizy laboratoryjne w ofercie SGS – dostosuj się do przepisów środowiskowych

Posiadamy akredytacje oparte o lokalne oraz międzynarodowe standardy, dzięki temu jesteśmy rozpoznawani jako lider w dziedzinie badań laboratoryjnych. Nasze doświadczone zespoły świadczą wiele usług badań laboratoryjnych, które umożliwiają firmom dostosować się do przepisów środowiskowych. Sporządzone niezależne raporty środowiskowe stanowią wiarygodne i efektywne kosztowo świadectwo — dowód, że prowadzisz działalność w sposób odpowiedzialny względem środowiska naturalnego. Ponadto umożliwiają zaplanowanie działań w celu redukcji wpływu na środowisko.

Przeprowadzana przez nas analiza powietrza umożliwia ograniczenie ilości szkodliwych emisji oraz uniknięcie narażenia zdrowia pracowników klienta. Dokonujemy dokładnych pomiarów i niezależnej weryfikacji poziomu emisji, dzięki czemu nasi klienci spełniają wymagania ustawowe w tej kwestii oraz zmniejszają emisje zanieczyszczeń.

Jeśli Państwa firma potrzebuje dobrej polityki zarządzania środowiskiem, która dostosuje działalność do współczesnych wymagań i poprawi wizerunek firmy, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu i zlecić analizę laboratoryjną - najlepiej już dziś.