Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez SGS usługi z zakresu walidacji i weryfikacji pomogą w przygotowaniu sprawozdań z emisji gazów cieplarnianych.

Gwarantujemy, że emisje gazów cieplarnianych oraz redukcja emisji będą raportowane w sposób spójny i trafny. Nasza usługa weryfikacji emisji określa zgodność z określonymi limitami. Zapewniamy również certyfikację ograniczenia emisji. Nasz program oceny zmian klimatycznych ułatwi handel uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych. Poprzez promocję standaryzacji procedur weryfikacyjnych, pozwoli on uczestniczyć w programach międzynarodowych.

Świadczone przez nas usługi w zakresie zmian klimatu obejmują wiele różnych schematów oceny śladu węglowego oraz weryfikacji zobowiązania do redukcji emisji dwutlenku węgla (CRC) i neutralności pod względem emisji związków węgla i prawa do znakowania. Sprawdzamy przedsięwzięcia, aby zapewnić ich zgodność z obowiązującymi kryteriami selekcji. Nasze usługi będą pomocne, niezależnie od tego, czy uczestniczą Państwo w systemie obrotu uprawnieniami do emisji CO2 w ramach UE, prowadzą Państwo przedsięwzięcie inwestycyjne zgodnie z Mechanizmem Czystego Rozwoju, czy po prostu chcą Państwo przekazywać raporty jednej z coraz liczniejszych dobrowolnych lub urzędowych inicjatyw.

Prosimy o kontakt — chętnie odpowiemy na pytania dotyczące odpowiednich dla Państwa branży usług związanych ze zmianami klimatycznymi i zapewnimy przewagę konkurencyjną dla Państwa działań.