Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Analizy laboratoryjne w ofercie SGS – dostosuj się do przepisów środowiskowych

Posiadamy akredytacje oparte o lokalne oraz międzynarodowe standardy, dzięki temu jesteśmy rozpoznawani jako lider w dziedzinie badań laboratoryjnych. Nasze doświadczone zespoły świadczą wiele usług badań laboratoryjnych, które umożliwiają firmom dostosować się do przepisów środowiskowych. Sporządzone niezależne raporty środowiskowe stanowią wiarygodne i efektywne kosztowo świadectwo — dowód, że prowadzisz działalność w sposób odpowiedzialny względem środowiska naturalnego. Ponadto umożliwiają zaplanowanie działań w celu redukcji wpływu na środowisko.

Glebę na działce należy sprawdzić pod kątem skażenia toksynami i odpadami. Może się zdarzyć, że prawo określa maksymalny poziom skażenia obowiązujący dla danej branży. Przeprowadzana przez nas analiza gleby umożliwia określenie poziomu skażenia środowiska, a także ułatwia zaplanowanie neutralizacji substancji szkodliwych.

Jeśli Państwa firma potrzebuje dobrej polityki zarządzania ochroną środowiska, która dostosuje działalność do współczesnych wymagań i poprawi wizerunek firmy, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu i zlecić analizę laboratoryjną - najlepiej już dziś.