Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

O wydarzeniu

Rozpoczęcie

14 mar 2013, 10:00

Zakończenie

14 mar 2013, 16:00

Lokalizacja wydarzenia

Warszawa, Polska

SGS Polska, jako wyłączny przedstawiciel London Benchmarking Group w Polsce (LBG Poland), przedstawi nie tylko narzędzia i metody służące do efektywnego zarządzania społecznym zaangażowaniem firm, ale także zaprezentuje rozwój sieci LBG w Polsce.

Podczas konferencji omówione zostaną kwestie wpływu społecznego firm, najnowsze trendy w zakresie zaangażowania społecznego oraz ich efekty dla firm. Organizatorzy przedstawią szczegółowo model LBG – zasady działania sieci, narzędzia i metody oraz sposób ich wykorzystania do mierzenia efektywności i raportowania. Ważnym elementem spotkanie będą dobre praktyki i doświadczenia firm – członków sieci LBG Poland. Podsumowaniem będzie dyskusja panelowa ekspertów i firm. Spotkanie będzie także okazją do spotkania i wymiany doświadczeń wśród powiększającej się w Polsce grupy specjalistów, ekspertów i praktyków odpowiedzialnego biznesu.

 

Lokalizacja: Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa, ul. Zielna 17

Udział w spotkaniu jest bezpłatny (ograniczona ilość miejsc).

Zgłoszenia należy przesyłać na podany adres e-mail do 8 marca 2013r. (potwierdzenie udziału będzie wysyłane drogą elektroniczną).

SGS jest światowym liderem i innowatorem w inspekcjach, weryfikacjach, testach i certyfikacji. Założona w 1878 Grupa SGS jest rozpoznawalna na rynku światowym jako wzorzec rzetelności i jakości. Zatrudniamy ponad 70,000 osób, posiadamy sieć ponad 1,350 biur i laboratoriów na całym świecie.