Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

O wydarzeniu

Rozpoczęcie

14 maj 2013, 10:00

Zakończenie

14 maj 2013, 14:00

Lokalizacja wydarzenia

Warszawa, Polska

14 maja 2013r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Jak efektywnie zarządzać CSR? Struktury, procesy, narzędzia”. Będzie to już trzecie spotkanie organizowane przez SGS Polska w ramach cyklu Zrównoważony rozwój w praktyce.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną sposoby zarządzania odpowiedzialnym biznesem. W pierwszej części przedstawiona zostanie mapa najpopularniejszych standardów i narzędzi w obszarze CSR. W drugiej części spotkania organizatorzy pokażą sposoby na budowanie w firmie struktur  pozwalających na efektywne zarządzanie CSR, zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym. Spotkanie będzie także okazją do dyskusji nad dylematami pojawiającymi się w pracy menedżera CSR. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać praktyczne przykłady rozwiązań stosowanych w firmach.

Zrównoważony rozwój w praktyce to zapoczątkowany w grudniu 2012r. cykl spotkań dla firm szukających nowych inspiracji do rozwoju odpowiedzialnego biznesu. Celem cyklu konferencji jest przybliżenie praktycznych aspektów wdrażania strategii odpowiedzialnego biznesu ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi możliwych do wykorzystania oraz rozwiązań stosowanych przez firmy w Polsce i na świecie. Spotkania pomyślane są jako miejsce inspiracji i wymiany doświadczeń. Organizatorem spotkań jest SGS Polska.

Partnerem cyklu "Zrównoważony rozwój w praktyce" jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Patroni medialni spotkania: odpowiedzialnybiznes.pl, PRoto, BIZON (Radio PIN), Ecomanager.pl oraz Ekologia i Rynek.

Jak zgłosić swój udział?

Konferencja ma charakter zamknięty. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Uczestnictwo w konferencji wymaga mailowego potwierdzenia przez organizatora.