Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

O wydarzeniu

Jak obniżyć wydatki na energię? SGS Polska w ramach promocji efektywności energetycznej w polskich przedsiębiorstwach zaprasza naszych przyszłych oraz obecnych Klientów na spotkanie, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Rozpoczęcie

25 wrz 2018, 10:00

Zakończenie

25 wrz 2018, 15:00

Lokalizacja wydarzenia

Warszawa, Polska

 

Drożejąca w ekspresowym tempie energia elektryczna jest jednym z najważniejszych tematów ostatnich miesięcy. Przedsiębiorcy z niepokojem przyjmują wypowiedzi ekspertów i analityków przewidujących dalszy wzrost cen oraz wróżących polskim firmom utratę konkurencyjności.

W tym kontekście jeszcze większe znaczenie zyskuje umiejętne zarządzanie zasobami energii elektrycznej i poprawa efektywności energetycznej firmy, które mogą okazać się czynnikiem decydującym o jej "być albo nie być" na rynku.

SGS Polska zaprasza na spotkanie otwarte, podczas którego uczestnicy poznają możliwości obniżenia wydatków na energię w swoich organizacjach.

PROGRAM SPOTKANIA

W 2017 roku audytorzy SGS Polska wykonali audyty energetyczne w ponad 100 zakładach różnych branż. W każdej organizacji zidentyfikowali potencjalne oszczędności, obejmujące od kilku aż do ponad 30% wykorzystywanej energii. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zarówno statystyki obejmujące możliwości oszczędności energii wskazywane podczas audytów, jak również najczęściej proponowane przez naszych audytorów rozwiązania, które pozwalają poprawić wynik energetyczny zakładu w polskich warunkach klimatycznych i ekonomicznych.

Przedstawimy Państwu także nowe wydanie normy ISO 50001:2018 (system zarządzania energią), omówimy zmiany w stosunku do poprzedniej wersji i podpowiemy jak szybko i skutecznie dostosować systemy zarządzania do nowych wymagań – zarówno w organizacjach, gdzie system już działa, jak też w firmach, w których dopiero planowana jest jego budowa. Certyfikacja tego systemu pozwala dużym przedsiębiorstwom uniknąć wymaganego prawnie audytu energetycznego.

MIEJSCE SPOTKANIA

SGS POLSKA SP. Z O.O.
UL. JANA KAZIMIERZA 3
01-248 WARSZAWA

WARUNKI UDZIAŁU 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia.