Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi związane z produkcją i produktami oferowane przez firmę SGS – spełniają wszystkie wymogi w odniesieniu do jakości i wydajności na każdym etapie światowego łańcucha dostaw.

Jakość, zgodność i bezpieczeństwo Twoich produktów przemysłowych odgrywa główną rolę w światowym łańcuchu dostaw. Wiele krajów wymaga, aby produkty spełniały krajowe, regionalne lub międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Możemy pomóc Ci zapewnić dowód zgodności z tymi normami, dzięki niezależnym i akredytowanym badaniom produktów oraz ich certyfikacji.

Nasze usługi związane z produkcją i produktami mogą pomóc Ci zapewniać jakość i redukować ryzyko na czas trwania całego łańcucha dostaw, dzięki obszernym badaniom materiałowym, certyfikacji produktów, certyfikacji i systemów zarządzania jakością oraz usługom spedycji. Nasze usługi mogą być przeprowadzane na miejscu, przed rozpoczęciem produkcji, w trakcie jej trwania lub po jej zakończeniu.

Jako czołowy światowy dostawca usług z zakresu niezależnych przemysłowych usług kontrolnych oferujemy niezrównane doświadczenie, wiedzę fachową i wyjątkową sieć o zasięgu globalnym. W rezultacie możemy szybko skierować odpowiednio wyszkolonych i wykwalifikowanych ekspertów technicznych w dowolne miejsce na świecie, w celu zweryfikowania produkcji i jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze usługi związane z produkcją i produktami mogą pomóc Ci spełnić wszystkie wymogi jakościowe i regulacje prawne.