Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi SGS z zakresie audytów, certyfikacji, weryfikacji i szkoleń wspierają najlepsze praktyki w dziedzinie odpowiedzialności społecznej korporacji i pomagają wbudować w jej struktury organizacyjne najwyższe standardy postępowania.

Szeroki zakres naszych audytów, od systemów zarządzania w obszarze BHP aż po kwestie odpowiedzialności społecznej, pozwala naszym klientom dowieść spełnienia wymagań najwyższych, międzynarodowych standardów w ich sektorze branżowym. Nasi specjaliści pracujący w sieci o zasięgu globalnym mają wiedzę i doświadczenie niezbędne do oceny kryteriów spełnienia wymaganych poziomów odpowiedzialności społecznej. Weryfikacja przez zespoły naszych ekspertów zwiększy zaufanie do bieżących systemów, a także wskaże możliwości ich doskonalenia w przyszłości. Ponadto nasze programy edukacyjne i szkoleniowe zapewnią propagację wysokich standardów nie tylko w całym przedsiębiorstwie, ale także w łańcuchu dostaw.

Dobra reputacja korporacji w zakresie odpowiedzialności społecznej z pewnością przełoży się na lepsze wyniki działalności biznesowej. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby uzyskać zindywidualizowany plan rozwiązań obejmujący audyty, certyfikację, weryfikację i szkolenia, którego celem jest rozwój firmy.