Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Niezależnie od roli swojego przedsiębiorstwa w łańcuchu dostaw branży farmaceutycznej — dostawca, producent lub firma farmaceutyczna — zgodność z dobrymi praktykami produkcyjnymi Good Manufacturing Practice (GMP) stanowi klucz do zachowania zaufania klientów, zbudowania reputacji i rozwoju firmy.

Audyt zgodności z GMP przeprowadzony przez SGS wykaże, że dane przedsiębiorstwo spełnia wymagania swoich klientów i konsumentów oraz pracuje nad zapewnieniem jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. Audyty GMP i spójne, globalne podejście to obecnie konieczność. Globalne rynki oraz międzynarodowa produkcja i dostawa zarówno surowców, jak i aktywnych składników farmaceutycznych zwiększają złożoność łańcuchów dostaw. Efektywne spełnienie przepisów GMP ponad krajowymi granicami znacznie ułatwia nasza sieć ekspertów lokalnych.

Stworzyliśmy największą na świecie sieć niezależnych audytorów i udostępniamy naszym klientom ekonomiczne podwykonawstwo w zakresie zapewnienia jakości zgodnie ze standardem GMP. Działając w sieci biur i laboratoriów obejmującej 135 krajów, oferujemy usługi o zasięgu rzeczywiście globalnym z pojedynczym punktem kontaktu.

SGS udostępnia szereg zgodnych z GMP technik analitycznych na potrzeby kontroli jakości farmaceutyków. Nasi farmaceuci-eksperci mogą pomóc organizacjom i przedsiębiorstwom w całym łańcuchu dostaw branży farmaceutycznej w zapewnieniu jakości swoich produktów w globalnie spójny, niezawodny i efektywny sposób za pomocą usług i rozwiązań dostosowanych specjalnie kwestiom zapewnienia jakości w branży farmaceutycznej.

Wdrożenie programu audytu zgodności z GMP w przedsiębiorstwie wskazuje na zaangażowanie w zapewnienie jakości i bezpieczeństwa w całym łańcuchu dostaw branży farmaceutycznej.