Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Analizy domieszek i zanieczyszczeń w produktach biotechnologii w ofercie SGS – szereg usług w zakresie oznaczania domieszek i zanieczyszczeń w produktach biotechnologicznych oraz kontrola zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Spełnienie wytycznych ICH Q6B wymaga dokładnych analiz domieszek i zanieczyszczeń w produktach biotechnologicznych podczas oznaczania produktu. Oferujemy szereg usług i technik umożliwiających oznaczanie domieszek i zanieczyszczeń w produktach wytwarzanych z zastosowaniem biotechnologii.

Jako światowy lider analiz domieszek i zanieczyszczeń w produktach biotechnologicznych oferujemy doświadczenie, szeroką wiedzę techniczną i znajomość przepisów oraz wyjątkową sieć o zasięgu ogólnoświatowym, których potrzebujesz. Nasze usługi pomagają analizować i oznaczać zanieczyszczenia powiązane z procesem, zanieczyszczenia powiązane z produktem oraz substancje powiązane z produktem.

Nasze rozwiązania obejmują:

  • Testy na obecność białek z komórek gospodarza, testy DNA komórek gospodarza oraz inne testy czystości powiązane z procesem
  • Analizy zanieczyszczeń powiązanych z produktem i substancji degradujących
  • Oznaczanie detergentów i surfaktantów
  • Analizy składu kwasów tłuszczowych

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych analizach domieszek i zanieczyszczeń w produktach biotechnologicznych.