Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Analizy substancji resztkowych i zanieczyszczeń powiązanych z procesem w ofercie SGS – efektywne testy na obecność śladowych zanieczyszczeń i analizy substancji resztkowych dla produktów biofarmaceutycznych.

Wiele ze składników dodawanych w procesie produkcji biofarmaceutyków może znaleźć się w gotowym produkcie jako zanieczyszczenia powiązane z procesem. Jednak detekcja takich śladowych zanieczyszczeń jest trudna. Dlatego oferujemy skuteczne analizy zanieczyszczeń powiązanych z procesem, testy na obecność zanieczyszczeń śladowych i analizy substancji resztkowych w biofarmaceutykach. W ten sposób możemy pomóc potwierdzić skuteczność usuwania zanieczyszczeń w kolejnych etapach procesu i ich nieobecność w gotowym produkcie.

Dlaczego warto wybrać analizy zanieczyszczeń powiązanych z procesem i substancji resztkowych z oferty SGS?

Oferujemy analizy zanieczyszczeń powiązanych z procesem, testy na obecność zanieczyszczeń śladowych i analizy substancji resztkowych w biofarmaceutykach na potrzeby następujących zastosowań:

  • Analiza powiązanych z procesem zanieczyszczeń i domieszek w produktach biotechnologicznych i biologicznych
  • Potwierdzenie skuteczności usuwania zanieczyszczeń na kolejnych etapach procesu produkcyjnego
  • Zapewnienie nieobecności zanieczyszczeń w produkcie gotowym
  • Detekcja zanieczyszczeń z komórek gospodarza, w tym protein i kwasu DNA (HCD)
  • Opracowywanie metod oznaczania białek z komórek gospodarza na potrzeby linii komórkowej gospodarza ekspresji
  • Demonstrowanie bezpieczeństwa poprzez wykazanie, że zanieczyszczenia z komórek gospodarza spadają do akceptowalnych poziomów

Sprawdzone analizy zanieczyszczeń powiązanych z procesem w ofercie czołowego dostawcy

Jako światowy lider w zakresie analiz testów na obecność zanieczyszczeń śladowych i analiz substancji resztkowych w biofarmaceutykach oferujemy doświadczenie, szeroką wiedzę techniczną i znajomość przepisów oraz wyjątkową sieć o zasięgu ogólnoświatowym, których potrzebujesz.

Udostępniamy bogaty zestaw najnowocześniejszych instrumentów do chromatografii i spektrometrii masowej wraz z rozległym doświadczeniem w opracowywaniu metod badawczych, co pozwala nam optymalizować metody analityczne używane w badaniach zanieczyszczeń. Zoptymalizowaną metodę można następnie zwalidować jako test wartości granicznych lub jako pełną walidację ICH Q2(R1) przeprowadzaną w ramach GMP.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach analiz zanieczyszczeń powiązanych z procesem.