Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Analizy monitoringu pacjentów w terapii komórkowej i genowej w ofercie SGS – uzyskiwanie kluczowych danych potrzebnych do przyspieszenia procesu opracowywania leków na potrzeby nowych terapii.

Technologia terapii komórkowej i genowej stała się ważną strategią w procesie opracowywania kluczowych nowych metod leczenia. Oferujemy kluczowe analizy monitoringu pacjentów na potrzeby terapii komórkowej i genowej w celu zapewnienia trwałości wektora wirusowego lub reaktywacji wektora.

Dlaczego warto wybrać analizy monitoringu pacjentów w terapii komórkowej i genowej z oferty SGS?

Możemy pomóc:

  • Monitorować materiał kliniczny od pacjentów poddanych terapii genowej i uzyskiwać dokładne dane na podstawie naszych jakościowych testów z użyciem reakcji łańcuchowej polimerazy (qPCR)
  • Spełniać zalecenia władz i udostępniać ważny element oceny bezpieczeństwa technologii terapii genowej poprzez analizy badań nad biodystrybucją

Zaufane analizy monitoringu pacjentów w terapii komórkowej i genowej w ofercie wiodącego dostawcy

Jako światowy lider w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testów i certyfikacji oferujemy niezrównane doświadczenie w zakresie analiz monitoringu pacjentów w terapii komórkowej i genowej. Ponadto oferujemy dogłębną znajomość najnowszych wymagań technicznych i prawnych, co w połączeniu z naszą unikalną siecią o zasięgu światowym pozwala nam udostępniać dokładne dane potrzebne w procesie opracowywania nowych leków.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych analizach monitoringu pacjentów w terapii komórkowej i genowej.