Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Gazy odgrywają istotną rolę w produkcji wielu składników farmaceutycznych i farmaceutyków, a ich użycie podlega regulacjom cGMP i farmakopei.

Można zaobserwować nasilające się dążenie do monitorowania użycia gazów jako rozczynników, na przykład sprężonego powietrza, tlenu, azotu i dwutlenku węgla. Oferowane przez SGS usługi analiz gazów w produkcji farmaceutycznej mają na celu pomóc klientom w spełnieniu wymagań ustawowych.

SGS jest światowym liderem w badaniach dla przemysłu farmaceutycznego i współpracuje z 20 największymi koncernami farmaceutycznymi. W zakresie analizy gazów zdobyliśmy wiedzę, która stawia nas daleko przed konkurencją. Nasze usługi w zakresie analizy gazów obejmują:

  • badania powietrza, tlenu, dwutlenku węgla i azotu;
  • badanie czystości;
  • badanie cząsteczkowe;
  • badania mikrobiologiczne i wyznaczanie punktu rosy;
  • badania pozostałości oleju, aerozoli oleju i pozostałości po napowietrzaniu i dezynfekcji.

Badania są przeprowadzane na próbkach pobranych przed użyciem w produkcji, a wyniki są rejestrowane na certyfikacie analizy w celu zademonstrowania zgodności z obowiązującymi standardami.

Nasze badania możemy dostosowywać odpowiednio do konkretnych potrzeb klientów. Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o ofercie SGS w zakresie analiz gazów farmaceutycznych.