Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badanie produktów medycznych i kosmetycznych na pacjencie oznacza, że kwestie bezpieczeństwa i skuteczności mają znaczenie priorytetowe.

SGS ma szerokie doświadczenie we współpracy z klientami na całym świecie, wspierając ich w procesie przechodzenia produktów medycznych i kosmetycznych od fazy badawczo-rozwojowej i testów, przez produkcję, aż do wprowadzenia na rynek.

Oferujemy szereg usług dla klientów z branży kosmetyków, nutraceutyków i suplementów diety, opierając się na zespole międzynarodowych ekspertów oraz wysokokwalifikowanego i przeszkolonego personelu z dogłębną znajomością najnowszych osiągnięć w swoich dziedzinach.

Oferujemy bogaty katalog usług, w tym:

  • testy kontroli jakości – chemia analityczna, mikrobiologia;
  • testy kliniczne– w celu zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności produktu;
  • analizy i raporty – dostarczające niezawodne dane, na podstawie których można podejmować racjonalne decyzje dotyczące produktów i firmy;
  • audyty i certyfikacja – w celu pomocy w spełnieniu wymagań przepisów międzynarodowych i lokalnych.

Współpracujemy z klientami, dostosowując programy do ich konkretnych potrzeb oraz świadcząc w razie potrzeby usługi autonomiczne. Nasi eksperci doradzają klientom odpowiednie dla nich rozwiązania.

SGS jest światowym liderem w zakresie inspekcji, weryfikacji, testów oraz certyfikacji i w związku z tym wyznacza poziomy odniesienia dla usług w branży produktów medycznych i kosmetycznych.