Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Każdej wielkości firmie usługi w zakresie testowania i certyfikacji urządzeń medycznych oraz szkoleń oferowane przez firmę SGS pomogą poruszać się po złożonym międzynarodowym rynku urządzeń medycznych z perspektywą szybkiego wprowadzenia produktów na rynek, przy zachowaniu zgodności z wymaganymi przepisami i normami.

Jako największa na świecie firma zajmująca się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją oferujemy naszym klientom wiodącą na rynku, globalną sieć biur, laboratoriów i ekspertów w dziedzinie wyrobów medycznych. Działając w ponad 35 krajach, oferujemy globalne i lokalne rozwiązania pomagające Klientom w spełnieniu wymogów dotyczących certyfikacji, testów, szkoleń i audytu. Oferujemy praktycznie każdy rodzaj zatwierdzeń, jakich Klienci mogą potrzebować obecnie i w przyszłości.

Certyfikacja: ISO 9001, ISO 13485, Dyrektywa WE 93/42/EWG (MDD), Dyrektywa WE 98/79/EWG(IVDD), CMDCAS (Kanada), PMD Act (Japonia), INMETRO (Brazylia), Program Akredytowanych Osób FDA, Dobre Praktyki Dystrybucyjne oraz dodatkowe, wymagane ustawowo zatwierdzenia dla Tajwanu, Hongkongu, Australii, Korei, Arabii Saudyjskiej i innych krajów.

Testy elektromedyczne: Bezpieczeństwo produktów i testowanie EMC w pełnym zakresie norm IEC/EN 60601 oraz IEC/EN 61010 z zatwierdzeniem CB, NRTL i akredytacją ISO 17025.

Testy mikrobiologiczne i farmaceutyczne:Sterylność, biozgodność, bioanalityka.

Inne testy: Technologia bezprzewodowa/telemedycyna. Baterie, RoHS 2, opakowanie.

Szkolenie: QMS/audyt, audyt wewnętrzny, przepisy globalne, procesy sterylizacji, zarządzanie ryzykiem, bezpieczeństwo produktu/EMC na kursach ogólnodostępnych i firmowych.

Audyt: Audyty dostawców, audyty analizy luk, farmaceutyczne audyty GMP.

SGS może pomóc firmie klienta w uzyskaniu dostępu do rynków globalnych oraz w rozwoju łańcucha dostaw i zarządzaniu ryzykiem. 

Przesyłanie zapytań

Wypełniając formularz zapytania, prosimy wybrać Branża>Nauki przyrodnicze, a w polu "W jaki sposób firma SGS może pomóc?" jako pierwsze wpisać słowa "Urządzenia medyczne". Skróci to czas oczekiwania na odpowiedź naszych ekspertów.