Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS przez dziesięciolecia był liderem podwykonawstwa w branży farmaceutycznej, współpracując z firmami różnej wielkości, w tym 20 największymi przedsiębiorstwami farmaceutycznymi na świecie.

Nie ma lepszego partnera w zakresie wysokiej jakości testów laboratoriów analitycznych, badań klinicznych i usług niezależnych audytów i certyfikacji.

W ramach naszych usług korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz wysoce wykwalifikowanego i doświadczonego personelu, który jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w swojej dziedzinie. Naszym celem jest udostępnienie wszechstronnego pakietu, który będzie wspierał klientów „od molekuł po rynek” — na etapie badawczo-rozwojowym, badań klinicznych, opracowania produktu, testów kontroli jakości, produkcji i dostaw. Ponadto oferujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie audytów farmaceutycznych dla klientów oczekujących porad dotyczących poprawy ich procesów, technologii lub metodologii. Jako przedsiębiorstwo zorientowane na klientów oferujemy usługi na tyle elastycznie, że można je stosować w ramach pełnego pakietu podwykonawstwa opracowywania leku, a także jako niezależne od siebie usługi.

Co ważne, nasze usługi spełniają wymagania ustawowe–, zarówno międzynarodowe, jak i– lokalne, gwarantując maksymalnie szybkie wejście z produktem na rynek i przezwyciężenie przeszkód związanych z przepisami, jakością, bezpieczeństwem i skutecznością.

Nasi eksperci chętnie wyjaśnią, w jaki sposób użyć naszych usług w celu zapewnienia Państwa firmie przewagi konkurencyjnej. Niezależnie od tego, czy udostępniamy pełen pakiet usług farmaceutycznych, czy zapewniamy wsparcie w okresach większego obciążenia, nasi klienci mogą oczekiwać takich samych poziomów wysokiej jakości i integralności, jakie oferujemy wszystkim klientom.