Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Dzięki świadczonym przez firmę SGS usługom w zakresie zgodności z przepisami ochrony środowiska możesz sprawdzić zgodność Twojej działalności z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska i zweryfikować swoje działania, sprzęt, pozwolenia i dokumentację. Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś, aby sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.

Instalacje przemysłowe mogą być przyczyną poważnego zanieczyszczenia środowiska. W wielu branżach przemysłowych do zanieczyszczenia środowiska przyczynia się również wykorzystywany sprzęt. W związku z tym spełnienie wymogów przepisowych w zakresie ochrony środowiska wymaga podjęcia pewnych działań w celu uzyskania pozwoleń oraz potwierdzonych licencji dotyczących ochrony środowiska w odniesieniu do pewnego rodzaju wyposażenia.

Możemy pomóc Ci w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do wykorzystania w procesie uzyskiwania pozwoleń i licencji. Zapewniamy również weryfikację twojej dokumentacji w celu wykazania organom regulacyjnym Twojej zgodności z przepisami a interesariuszom Twojego zaangażowania na rzecz ochrony środowiska.

W przypadku dużych instalacji i zakładów produkcyjnych możemy pomóc Ci w złożeniu wniosku o pozwolenie zintegrowane. Zapewniamy również pomoc w administracji i zarządzaniu danymi, aby zapewnić Ci stałą zgodność z przepisami.

Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów z zakresu ochrony środowiska już dziś, aby mieć pewność, że Twoja dokumentacja jest zgodna z środowiskowymi wymogami przepisowymi.