Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Pomożemy Ci znaleźć nowatorskie rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma będzie rozwijać się i rosnąć dzięki poprawieniu, ułatwieniu i przyspieszeniu zachodzących w niej procesów i zwiększeniu ich opłacalności.

Usługi logistyczne: Firma SGS pomoże usprawnić przemieszczanie się Twoich produktów.

Cokolwiek to jest, gdziekolwiek ma być, jakkolwiek ma się tam dostać, firma SGS może pomóc Ci zrealizować Twoje procesy logistyczne w terminie i w ramach budżetu. Oferujemy kompleksowe usługi mające na celu ułatwienie transportu morskiego, kolejowego oraz drogowego, w tym szeroką gamę usług dotyczących importu i eksportu.

Na przykład, jeżeli wysyłasz towar, chcesz, aby dotarł na miejsce w takim samym stanie, w jakim został wysłany. Jeżeli coś się nie udało, co to było? Kradzież? Przypadkowe uszkodzenie? Nasze usługi mogą zapobiegać takim problemom lub pozwalają je diagnozować.

Nasze usługi w zakresie transportu obejmują transport morski i obsługę ładunku statku, czynności kontrolne w zakładzie i terminalu przeładunkowym, kontrolę importu oraz międzynarodową wymianę danych celnych. Jeżeli transportujesz ładunek koleją lub korzystasz z transportu samochodowego, oferujemy usługi, takie jak zapewnienie personelu terminala przeładunkowego lub obsługę wag pomostowych.

Transport kontenerowy jest związany ze specyficznymi wyzwaniami — dlatego opracowaliśmy ofertę specjalnie dostosowaną do tego rodzaju transportu. Oferujemy na przykład inspekcje kontenerów ISO i beczek, kontrolę czystości, usługi informacji o ładunku oraz usługi kontrolowania importu.

W dziedzinie logistyki oferujemy również szeroki zakres usług obejmujących audyt, certyfikację i szkolenia, a wszystko to opracowane z myślą o usprawnieniu funkcjonowania Twojej firmy.

Oferujemy również usługi zarządzania ryzykiem, reagowania w sytuacjach awaryjnych i zarządzania incydentami, badań opakowań i prac transportowych oraz usługi w zakresie jakości, bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Firma SGS jest światowym liderem w zakresie kontroli, weryfikacji, badania i certyfikacji, posiadającym doświadczenie i specjalistyczną wiedzę oraz globalny zasięg. Jeżeli prowadzisz firmę transportową lub regularnie korzystasz z usług logistycznych, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi dotyczące logistyki mogą pomóc Twojej firmie.