Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Wiele ważnych decyzji wpływających na rentowność projektu lub operacji zależy od wyników skutecznych badań chemicznych.

SGS oferuje niezrównane możliwości charakteryzacji chemicznej dla wielu branży przemysłu. W naszych nowoczesnych laboratoriach na całym świecie dysponujemy sprzętem i możliwościami, które umożliwiają przeprowadzanie klasycznej i instrumentalnej analizy chemicznej. Nasze usługi w zakresie badań chemicznych:

  • analiza geochemiczna pierwiastków ultraśladowych, śladowych, mikropierwiastków i pierwiastków głównych;
  • przesiewanie materiałów surowcowych;
  • identyfikacja problemów jakościowych i ich przyczyn;
  • charakteryzacja nieczystości i zanieczyszczeń;
  • analiza komercyjna.

W naszych laboratoriach potrzeby klientów są rozwiązywane w indywidualny sposób, pasujący do określonego zastosowania. Współpracujemy z klientami, aby z odpowiednią precyzją i zgodnie z wymogami ocenić jakościowo oraz ilościowo komponenty próbek, dostarczając zarówno mniej dokładne wyniki z etapu wczesnego wydobycia, jak i dokładne wyniki na poziomie śladowym oczekiwane przez osoby nabywające towary, sprzedające je i handlujące nimi. Pracownicy laboratoriów SGS przestrzegają rygorystycznych globalnych protokołów jakości, co sprawia, e nasze wyniki są uznawane na całym świecie. 

Firma SGS zyskała w branży dobrą reputację w zakresie realizacji niezawodnych i niezależnych badań chemicznych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dostarczamy wyniki badań niezbędne w podejmowaniu przemyślanych decyzji, które mają pozytywny wpływ na rozwój operacji.