Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Biorąc pod uwagę gospodarkę światową dotkniętą zmianami klimatu, zrównoważonym rozwojem oraz ryzykiem finansowym, ocena wpływu projektu na środowisko i kwestie społeczne stała się niezbędna.

Firma SGS jest świadoma, że mierzenie, ocenianie i zapisywanie wpływu projektu na środowisko i kwestie społeczne wymaga wiedzy i światowego doświadczenia. 

Nasz zespół ds. analiz środowiskowych i społecznych due dilligence pomoże Ci zrozumieć zagrożenia środowiskowe i społeczne, na które narażony jest Twój projekt oraz zdecydować, czy mieści się on w ramach finansowych. Biorąc pod uwagę wymogi oraz strukturę zasad równikowych, możemy przeprowadzić badanie i ocenę kwestii związanych z potencjalnym skażeniem ziemi, przepisami BHP, zmianami klimatu, zrównoważonym rozwojem oraz śladami węglowymi. Nasze doświadczenie obejmuje wiele branż, w tym leśnictwo, górnictwo, energetykę, branżę gazową, ropy naftowej i ekologiczną dzięki czemu zapewnimy Ci szeroki zakres zabezpieczający Twoją inwestycję oraz możliwości zapobiegania ryzyku.

Dowiedz się więcej o naszych usługach w zakresie analizy środowiskowej i społecznej due diligence.