Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zarządzanie spójnością aktywów przedsiębiorstwa oferowane przez SGS - utrzymuje Twoje aktywa w stanie gotowości do realizacji usług dzięki programowi skutecznego zarządzania aktywami, który zapewnia niezawodność, spójność techniczną, bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.

Zapewnienie spójności technicznej, bezpieczeństwa i niezawodności pracy Twoich urządzeń oraz obiektów jest dla nas priorytetem. Jednak przy rosnących kosztach operacyjnych i ograniczonych zasobach, wdrażanie w pełni zgodnego programu spójności aktywów przedsiębiorstwa stanowi prawdziwe wyzwanie. Nasza usługa zarządzania spójnością aktywów przedsiębiorstwa pomaga zachować Twoje aktywa i zapewnia gotowość do realizacji usług, niezawodność, bezpieczeństwo i zgodność ze wszystkimi odnośnymi przepisami.

Dlaczego warto korzystać z usług zarządzania spójnością aktywów przedsiębiorstwa oferowanych przez SGS?

Pomagamy:

  • wprowadzać program skutecznego zarządzania aktywami, który uwzględnia wymagania wszystkich odnośnych przepisów oraz standardów bezpieczeństwa;
  • poprawiać spójność techniczną Twoich aktywów, a także identyfikować i eliminować ryzyko;
  • utrzymać Twoje aktywa i zapewnić gotowość do realizacji usług, bezpieczeństwo i niezawodność;
  • przedłużać trwałość Twoich aktywów w możliwie najbardziej pewny, bezpieczny i wydajny sposób.

Niezawodne zarządzanie spójnością aktywów przedsiębiorstwa oferowane przez wiodącego dostawcę usług na świecie

Jako światowy lider w zakresie kontroli, badania, weryfikacji i certyfikacji, oferujemy niezrównaną wiedzę, doświadczenie oraz zasoby. Właśnie dlatego jesteśmy najchętniej wybierani przez klientów z całego świata, potrzebujących programów skutecznego zarządzania aktywami.

Niezależnie od tego, gdzie znajdują się Twoje aktywa, możemy dostosować rozwiązanie do Twoich potrzeb, a dzięki doświadczonemu personelowi i globalnemu zasięgowi pomagamy w osiąganiu celów w zakresie kontroli, inżynierii, zarządzania danymi i bezpieczeństwa.  

Nasze programy zarządzania spójnością aktywów przedsiębiorstwa obejmują:

  • zarządzanie rozwojem,
  • wdrażanie,
  • analizę luk.

Skontaktuj się z nami już dziś, by dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi pomagają wdrażać i zarządzać w pełni zgodnym i skutecznym programem zarządzania spójnością aktywów.