Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi weryfikacji emisji świadczone przez SGS ułatwiają uzyskanie zgodności z brytyjską ustawa Carbon Reduction Commitment . Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Brytyjska ustawa Carbon Reduction Commitment (CRC) to program wdrożony w celu rozszerzenia bieżącego systemu handlu uprawnieniami do emisji o firmy spoza sektora energetycznego i organizacje publiczne zużywające dużo energii.

Celem CRC jest zmniejszenie emisji – rząd brytyjski założył zmniejszenie poziomu emisji o 80% do roku 2050 (w stosunku do danych z 1990). Zmniejszenie emisji ma zostać wyegzekwowane poprzez podniesienie cen węgla oraz nałożenie ograniczenia na zwolnienia.

Nasze doświadczone zespoły pomogą Twojej firmie dostosować się do przepisów CRC. Możemy dokonać oceny śladu węglowego oraz dostarczyć dokumentację niezbędną do złożenia raportów, prognoz emisji w roku oraz analizy porównawczej. Możemy także regularnie monitorować status firmy w kontekście przepisów CRC, aby zagwarantować, że jej działania są zawsze zgodne z prawem.

Aby firma również skorzystała na dostosowaniu swej działalności do CRC, możemy pomóc między innymi w zakresie oceny emisji w kontekście CRC, szkolenia Twojego zespołu i opracowania strategii redukcji dwutlenku węgla. Możemy także pomóc firmom skorzystać poprzez zastosowanie schematu etapowej redukcji emisji oraz połączenie prac związanych z CRC z programem oszczędności energii i normą ISO 16001.

Będąc liderem światowym w zakresie weryfikacji emisji gazów cieplarnianych, nasze zespoły ds. zmian klimatycznych będą w stanie pomóc rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat monitoringu emisji dwutlenku węgla oraz możliwości ich zmniejszenia do poziomu wymaganego ustawowo.