Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS POLSKA oraz EcoMS Consulting Zapraszają na Konferencję, podczas której odpowiemy na pytanie:

W jaki sposób można doskonalić efektywność energetyczną wg ISO 50001?

Efektywność energetyczna stała się najważniejsza wraz ze wzrostem kosztów energii oraz znaczenia przypisywanego zmianie klimatu w ciągu ostatnich kilku lat. Wzrost energooszczędności organizacji jest postrzegany jako w dużej mierze niewykorzystany sposób rozwiązania problemu globalnego ocieplenia, bezpieczeństwa energetycznego i wyczerpania paliw kopalnych. Klienci coraz częściej pytają o zapewnienia organizacji, dotyczące odpowiedzialnego traktowania środowiska oraz zdolności do wykazania efektywności energetycznej. Spełnienie tych oczekiwań daje szansę wyróżnić się wśród konkurencji i pokazać obecnym i potencjalnym klientom zaangażowanie w uzyskanie efektywnej energii i doskonalenie systemów zarządzania środowiskowego.

Data i miejsce Konferencji

27 Marzec 2012 (Wtorek)
Katowice – Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Do zobaczenia w Katowicach. Zespół Systems and services certification.

SGS Polska Sp. z o.o.
ul. Bema 83
01-233 Warszawa
t: +48 22 329 22 22
f: +48 22 329 22 20
Website: www.pl.sgs.com

SGS jest światowym liderem i innowatorem w inspekcjach, weryfikacjach, testach i certyfikacji. Założona w 1878 Grupa SGS jest rozpoznawalna na rynku światowym jako wzorzec rzetelności i jakości. Zatrudniamy ponad 70,000 osób, posiadamy sieć ponad 1,350 biur i laboratoriów na całym świecie.