Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

home.pl, jako pierwszy dostawca usług hostingowych w Polsce, otrzymał prestiżowy certyfikat zgodności dla swojego centrum obsługi Klienta - certyfikat systemu zarządzania jakością w CCC na zgodność z normą EN 15838.

Jednostką Certyfikującą, która przeprowadziła proces certyfikacji była firma SGS.

Wysoka jakość obsługi klienta jest dla home.pl wartością kluczową i wyróżnia nas na rynku usług hostingowych. Zalety takie jak dostępność 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i dedykowane kanały obsługi uzupełniane są przez odpowiednie procedury kontaktów i zarządzania pracą” – mówi Marek Pietrusiak, Dyrektor Działu Obsługi Klienta home.pl. –

W home.pl od kilku lat funkcjonują już certyfikowane systemy zarzadzania jakością i bezpieczeństwem informacji. W tym kontekście norma EN 15838 stanowi doskonałe uzupełnienie procesów zachodzących między firmą, a klientem” – dodaje Pietrusiak.

home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma specjalizuje się w hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Z usług home.pl korzysta już ponad milion użytkowników.

Współpraca z home.pl w procesie audytowania cechowała się dużym profesjonalizmem i rzeczowym podejściem. Jest tak zawsze, gdy certyfikacji poddawane są firmy bardzo dobrze zarządzane. Do posiadanych certyfikatów na zgodność z normą ISO 9001 (systemy zarządzania jakością) oraz normą ISO 27001 (bezpieczeństwo informacji), home.pl dodał certyfikat na zgodność z normą EN 15838 (jakość pracy call center). SGS w odniesieniu do wszystkich tych norm ma bogate doświadczenie.

SGS Polska Sp. z o.o.
ul. Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

t: +48 58 661 07 00
f: +48 58 661 07 07

SGS jest światowym liderem i innowatorem w inspekcjach, weryfikacjach, testach i certyfikacji. Założona w 1878 Grupa SGS jest rozpoznawalna na rynku światowym jako wzorzec rzetelności i jakości. Zatrudniamy ponad 70,000 osób, posiadamy sieć ponad 1,350 biur i laboratoriów na całym świecie.