Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS Academy, już po raz kolejny, wspólnie z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie na Wydziale Zarządzania proponuje studia podyplomowe pt. Menadżer Jakości. W ramach studiów odbywających się w 2-dniowych, weekendowych zjazdach raz w miesiącu, auditorzy i trenerzy SGS prowadzą moduł szkoleniowy zakończony egzaminem, po którym uczestnicy otrzymują certyfikaty auditora wewnętrznego i pełnomocnika. Liczba godzin wykładów i ćwiczeń prowadzonych przez SGS wynosi 80 h lekcyjnych (5 zjazdów).

Prowadzimy moduł ogólny obejmujący zintegrowany system zarządzania w zakresie norm: ISO 9001, ISO 14001, PN-N-/OHSAS 18001 oraz dodatkowo ISO 27001 oraz moduł specjalistyczny adresowany do sektora produkcji spożywczej. Moduł spożywczy obejmuje wszystkie najbardziej popularne systemy jakości dla firm związanych z tą branżą. Certyfikaty końcowe auditora wewnętrznego i pełnomocnika, w ramach tego modułu, obejmują FSSC 22000 i ISO 9001.

Słuchacze, oprócz certyfikatów wydanych przez jednostkę certyfikującą SGS, otrzymają także tradycyjne dyplomy ukończenia studiów podyplomowych.

Rekrutacja jest w toku i trwa do IX 2014.

Osoby zainteresowane szczegółami zachęcamy do kontaktu.