Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W Centrum EXPO XXI odbyły się (5-7 XI) Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland 2014. Uczestniczyła w nich rekordowa liczba wystawców z 15 krajów. Wśród wystawców nie zabrakło również firmy SGS Polska, przedstawiającej produkt TransitNet – Gwarancje celno podatkowe w transporcie tranzytowym.

Podczas tegorocznej edycji targów nowością była Strefa Służb. W jej ramach przedstawiciele Służby Celnej oraz Inspekcji Transportu Drogowego, udzielali darmowych konsultacji wszystkim zainteresowanym, a nasza usługa wpisała się w ten zakres doskonale.

Drugiego dnia targów SGS miała swoją prelekcje traktująca o sposobach zabezpieczeń celno podatkowych w transportach tranzytowych. Za pomocą studium przypadku prezentowaliśmy jak krok po kroku można skorzystać z rozwiązania TransitNet przy pokazaniu wszelkich przewag konkurencyjnych  płynących z korzystania z tego systemu.

Nasze stoisko cieszyło się wielką popularnością wśród firm transportowych szukających alternatywy dla obecnych na rynku rozwiązań dotyczących zabezpieczeń celno-podatkowych. Również agencje celne,  żywo reagowały na wiadomość o pojawieniu się  na  naszym rynku innowacyjnego rozwiązania.

Korzystając z okazji jeszcze raz bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas Tragów Trans Poland 2014 i życzymy samych sukcesów.

Skontaktuj się z nami już dziś aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług TransitNet.