Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

17 Grudnia, SGS Polska oficjalnie przeniosła swoje gdyńskie biuro na Plac Kaszubski 17. Dotychczasowa siedziba, przy ul. Derdowskiego 7, nadal istnieje i przejęła obsługę klientów w zakresie Badań Laboratoryjnych branży Agriculture.

Na swoje potrzeby firma SGS wynajmuje powierzchnię biurową w nowoczesnym budynku Transatlantyk firmy AB Inwestor, w samym sercu Placu Kaszubskiego. Nowa siedziba mieści się na I piętrze i będzie w niej pracowało ponad 50 osób, których zadaniem jest obsługa klientów z takich branż jak Systems and Services Certification, Oil, Gas and Chemicals, Minerals, Goverments and Institutions.

Tak naprawdę przenieśliśmy się na drugą stronę ulicy, co pozwala nam szybko i sprawnie wrócić do świadczenia usług naszym klientom oraz zapewnić ich ciągłość – Adam Sarnaszek, Dyrektor Branży Systems and Services Certification.

 Wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów oraz firmy współpracujące zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego Biura w Gdyni.

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji. Grupa SGS jest rozpoznawana jako wzór jakości i rzetelności. Zatrudniając ponad 80 000 etatowych pracowników zarządzamy siecią ponad 1650 biur i laboratoriów na całym świecie. W Polsce SGS zatrudnia ponad 550 etatowych pracowników w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Skontaktuj się z nami już dziś aby dowiedzieć się więcej na temat usług świadczonych przez SGS.