Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zapraszamy na szkolenie dotyczące Efektywności Energetycznej.

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy dla Państwa kolejne termin szkolenia z zakresu
Efektywności energetycznej – spełnienie wymagań dyrektywy z możliwością finansowania ze środków publicznych:

Jak spełnić najważniejsze z wymagań wynikających z Dyrektywy 2012/27/UE w sprawie efektywności energetycznej, czyli jak przeprowadzić audyt efektywności energetycznej? Na to oraz inne pytania odpowiemy podczas naszych kursów.

Zapisz się już teraz!

Szkolenie było doskonałym doświadczeniem, a pozyskaną widzę z pewnością wykorzystam w przyszłości w związku z poprawą efektywności energetycznej. Pomimo, iż projekt Ustawy Energetycznej jest dopiero w początkowej fazie tworzenia, to omówione zagadnienia okazały się jasne i zrozumiałe. Największą wartością było doświadczenie trenera – przedstawił liczne, ciekawe przykłady różnych organizacji, które w skuteczny sposób wdrożyły system zarządzania energią wg ISO 50001. Pan Bartłomiej Chmielewski, MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Zakres szkolenia oraz forma jego realizacji przeszły moje oczekiwania. Zdobyta wiedza została ugruntowana, a informacje dotyczące licznych rozwiązań w organizacjach mających na celu ograniczenie zużycia energii wykorzystamy przy wdrażaniu normy ISO 50001 w naszej firmie. Pan Rafał Szczerbakowicz, AUNDE Poland Sp. z o.o.