Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego szkolenia w zakresie regulacji UE dotyczących drewna, wyrobów z drewna i biomasy.

Szkolenie jest prowadzone przez naszych przedstawicieli, którzy doskonale znają regulacje UE w zakresie wprowadzania drewna, wyrobów z drewna i biomasy na rynek wspólnoty.

Ten jednodniowy kurs ma na celu przybliżenie uczestnikom genezę regulacji oraz zrozumienie wymagań EUTR (w tym Artykułu 4 i 6).
Podczas szkolenia omawiane są również inne przepisy unijne oraz krajowe obowiązujące podmioty działające na terenie Unii Europejskiej w zakresie wprowadzania i obrotu drewnem, produktami z drewna oraz biomasą.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym szkoleniu w zakresie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Nr 995/2010 ustanawiającego obowiązki na rynku wenetrznym oraz obowiązki podmiotów handlowych.

Terminy najbliższych szkoleń dostępne są w aktualnym harmonogramie TUTAJ TUTAJ (PDF)