Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego szkolenia dotyczącego Biomasy na cele energetyczne, w zakresie wymagań prawnych, obowiązków podmiotów w łańcuchu dostaw, System Należytej Staranności (SNS), Certyfikacji V-Bioss INiG, Krajowego Standardu Uwierzytelniania Biomasy PL-KSUB-SNS:2017, dokumentowania i uwierzytelniania pochodzenia biomasy na cele OZE

Szkolenie jest prowadzone przez naszych przedstawicieli, którzy doskonale znają regulacje w zakresie biomasy na cele energetyczne.

Ten jednodniowy kurs ma na celu przybliżenie uczestnikom obowiązujące wymagania prawne w obszarze biomasy na cele energetyczne, wymagania i obowiązki podmiotów w łańcuchy dostaw biomasy, założenia systemu opartego na zasadach należytej staranności (SNS) w obszarze oceny i kwalifikacji dostawców biomasy, wymagania Krajowego Standardu Uwierzytelniania Biomasy PL-KSUB-SNS:2014 oraz Certyfikacji na zgodność z V-Bioss INiG, a także najlepsze praktyki w zakresie dokumentowania pochodzenia biomasy na cele energetyczne.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym szkoleniu dotyczącym wymagań w zakresie biomasy na cele energetyczne.

Sprawdź w harmonogramie naszych szkoleń, kiedy odbędzie się najbliższe szkolenie z biomasy na cele energetyczne i SNS.