Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego szkolenia dotyczącego Biomasy na cele energetyczne, w zakresie wymagań prawnych, obowiązków podmiotów w łańcuchu dostaw, System Należytej Staranności (SNS), Certyfikacji V-Bioss INiG, Krajowego Standardu Uwierzytelniania Biomasy PL-KSUB-SNS:2017, dokumentowania i uwierzytelniania pochodzenia biomasy na cele OZE

Szkolenie jest prowadzone przez naszych przedstawicieli, którzy doskonale znają regulacje w zakresie biomasy na cele energetyczne.

Ten jednodniowy kurs ma na celu przybliżenie uczestnikom obowiązujące wymagania prawne w obszarze biomasy na cele energetyczne, wymagania i obowiązki podmiotów w łańcuchy dostaw biomasy, założenia systemu opartego na zasadach należytej staranności (SNS) w obszarze oceny i kwalifikacji dostawców biomasy, wymagania Krajowego Standardu Uwierzytelniania Biomasy PL-KSUB-SNS:2017 oraz Certyfikacji na zgodność z V-Bioss INiG, a także najlepsze praktyki w zakresie dokumentowania pochodzenia biomasy na cele energetyczne.

Zapraszamy także na powiązane szkolenie pt. Legalność pochodzenia drewna i biomasy  w świetle wymagań regulacji EUTR nr 995/2010. Szkolenie to adresowane jest do podmiotów wprowadzających drewno, produkty z drewna oraz biomasę po raz pierwszy na rynek oraz dla firm zajmujących się handlem drewnem i biomasą na terenie UE.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach dotyczących wymagań w zakresie biomasy na cele energetyczne, oraz na temat regulacji EUTR.

Terminy najbliższych szkoleń dostępne są w aktualnym harmonogramie TUTAJ TUTAJ (PDF)