Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SZKOLENIA | WARSZTATY | KONFERENCJE

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów oraz podążając za zmianami na polskim rynku powołaliśmy do życia projekt o nazwie INSTYTUT TECHNICZNY SGS.

INSTYTUT TECHNICZNY SGS to edukacyjna platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, skoncentrowana na rozwijaniu kompetencji i kwalifikacji firm obecnych na polskim rynku, w różnych gałęziach przemysłu. Poprzez naszą niezależność, tworzymy dla Klientów wartość dodaną oraz dostarczamy rozwiązania niezbędne do podejmowania właściwych decyzji. Wpływamy na zrównoważony rozwój oraz konkurencyjność przedsiębiorstw.
 
Naszą uwagę skupiamy przede wszystkim na regulacyjnej, prawnej, ekonomicznej, a także technicznej płaszczyźnie funkcjonowania przedsiębiorstw na rynku polskim. Posiadamy szerokie kompetencje w realizacji projektów i naszą ofertę kierujemy m. in. do elektroenergetyki, energetyki cieplnej, gazownictwa, paliw płynnych, górnictwa, chemii, telekomunikacji oraz wodociągów i kanalizacji. 

Factory
 
INSTYTUT TECHNICZNY SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego. Koncentrujemy się na dostarczaniu rzetelnych informacji, na wysokim poziomie merytorycznym. Nasi wykładowcy legitymują się bogatym, wieloletnim doświadczeniem branżowym oraz praktyczną, wszechstronną wiedzą, zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym. Reprezentują grona cenionych autorów publikacji branżowych. Współpracujemy z ekspertami uniwersyteckimi, przedstawicielami ośrodków naukowych, reprezentantami ministerstw oraz państwowych instytucji, a także polskich i zagranicznych firm doradczych.

Zapraszamy do kontaktu z INSTYTUTEM TECHNICZNYM SGS
Łukasz Stojak
Business Development Manager
M: +48 691 767 058