Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W dniach 19-20 października 2017 r. w Słoku k/Bełchatowa w odbyła się VII edycja Forum Technologii w Energetyce –Spalanie Biomasy. Partnerem Merytorycznym wydarzenia był SGS Polska Sp. z o.o.

Prelegentami Forum byli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Energii, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawiciele energetyki zawodowej: ENEA Elektrownia Połaniec SA, Biomasa Grupa Tauron Sp. z o.o. i PGNiG Termika SA, dostawcy instalacji i technologii dla energetyki, doradcy finansowi, a także przedstawiciel SGS Polska Sp. z o.o. - Ilona Olsztyńska - Kierownik ds. Rozwoju Produktów (CBE).
SGS Polska Sp. z o.o. reprezentowali również: Anna Tarnawska, Jerzy Musik i Janusz Marszałek (Branża Minerals), Paweł Łaszczewski (Branża CBE).

Tegoroczne Forum Technologii w Energetyce było świetną okazją spotkania ciekawych osób, nawiązania nowych kontaktów handlowych, a także poznania nowinek i pogłębienia wiedzy w zakresie kwestii z zakresu branży biomasowej i energetycznej, takich jak regulacje prawne, zrównoważona produkcja biomasy na cele energetyczne, certyfikacji systemów pochodzenia biomasy na cele energetyczne oraz jakości paliw z biomasy, logistyki oraz procesu spalania biomasy i paliw alternatywnych na cele OZE. Tradycyjnie zwieńczeniem całego wydarzenia była wspólna kolacja dająca możliwość dalszych rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń.
W ramach Forum była również możliwość zwiedzania Elektrowni PGE w Bełchatowie
Dziękujemy firmie Powermeetings za sprawną organizację, przemiłą atmosferę i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne Forum.

Ilona Olsztyńska – Kierownik ds. Rozwoju Produktów (CBE)

VII Forum Technologii w Energetyce