Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS został wybrany przez TESCO do realizacji szkoleń z zakresu TFMS (standard Tesco dotyczący produkcji żywności).

W wyniku globalnego przetargu SGS został doceniony jako lider branży profesjonalnych szkoleń  z wieloletnim, globalnym doświadczeniem i wybrany przez TESCO do realizacji szkoleń z zakresu TFMS (standard Tesco dotyczący produkcji żywności).

Kurs ten jest dedykowany dla trzech grup uczestników: pracowników Tesco, zewnętrznych specjalistów pracujących dla Tesco (audytorzy, wykonawcy usług specjalistycznych) i dostawców Tesco, którzy pragną dokładnie poznać i stosować standardy Tesco.

Standard TFMS ma zastosowanie w szczególności do dostawców takich produktów spożywczych jak:
• Mrożonki
• Pieczywo
• Artykuły spożywcze
• Napoje

ZAKRES SZKOLENIA
Dzięki wiedzy przekazanej przez zatwierdzonego przez TESCO trenera uczestnicy szkolenia TFMS będą mieli możliwość poznania i zastosowania standardów Tesco. Ich przestrzeganie jest wymagane od producentów mających rozpocząć lub kontynuujących dostawy do Tesco.

Szkolenie, opracowane przez Tesco, skupia się na standardach, które można zastosować do zarządzania ryzykiem i podniesienia jakości. Położono w nim nacisk na wiedzę praktyczną i interaktywne uczestnictwo w zajęciach, a omawiane tematy to:
• Wprowadzenie do standardu Tesco dotyczącego produkcji żywności
• Narzędzia do stosowania standardu - technika mind mapping
• Wprowadzenie nadzoru nad produktami poprzez ich identyfikowalność.

Szkolenie będzie obejmowało:
• Wprowadzenie metody eLearning i zapewnienie wsparcia przy zastosowaniu nabytych, w trakcie szkolenia, umiejętności w praktyce zawodowej
• Atrakcyjne warsztaty, bazujące na współpracy uczestników, obejmujące rozwijanie umiejętności, zajęcia praktyczne i dyskusje.

WARUNEK WSTĘPNY
Warunkiem przystąpienia do szkolenia stacjonarnego jest odbycie szkolenia w systemie Tesco eLearning. Dostęp do systemu uczestnicy otrzymują po zapisaniu się na kurs.
Słuchacze, którzy wezmą udział w całym kursie i zdadzą egzamin, otrzymają certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

TERMINY ZGŁOSZEŃ
Terminy szkoleń dostępne są w harmonogramie (link). Najbliższe odbędzie się  w dniach 09-10 kwietnia w Warszawie (link).
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

We współpracy z:

TESCO