Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content
New cars

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) to największy producent samochodów w Polsce i siódmy co do wielkości producent samochodów na świecie.

W trakcie Konferencji Promowej SGS, o wdrożonym w FCA Polska systemie zarządzania energią zgodnym z normą ISO 50001 oraz jego innowacyjnym połączeniu z podejściem redukcji strat wg metodologii WCM (World Class Manufacturing) opowie Pan Łukasz Drob.

Nasz gość jest Specjalistą ds. Energii w FCA Poland – od lat związanym z doskonaleniem oraz ciągłym rozwojem systemów zarządzania energią oraz środowiskiem. Odpowiedzialny za wdrożenie oraz koordynację ISO 50001:2011 oraz filarów World Class Manufaturing - technicznego Energy (Pillar Leader) oraz menedżerskiego Horizontal Expansion. Przez ostatnie lata uczestniczył w międzynarodowym Energy Cross Project FCA w zakładach EMEA, który za zadanie ma standaryzację poprzez wdrożenie Best Practice oraz wymianę doświadczeń z wprowadzonych rozwiązań optymalizacyjnych zużycie energii. Audytor energetyczny z dużym doświadczeniem w analizie strat, poszukiwaniach projektów poprawy oraz zarządzaniu projektami energetycznymi. 

Weź udział w Konferencji Promowej by uczyć się od Liderów.

Więcej informacji na www.konferencjesgs.pl