Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS Polska Sp. z. o.o., będąc weryfikatorem EMAS (PL-V-0018), uzyskało akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na przeprowadzanie tzw. „audytów recyklerów”, w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jak również odpadów opakowaniowych.

Full frame view of used beverage cans

Dołączyliśmy tym samym do wąskiego grona jednostek certyfikujących, które posiadają wspomniane uprawnienia, potwierdzone certyfikatem akredytacji w obu obszarach.

 

Obowiązkowy roczny zewnętrzny audyt  przedsiębiorców wystawiających dokumenty DPR/DPO/EDPO/EDPR oraz zakładów przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i Organizacji Odzysku ZSEE wiąże się z wieloma korzyściami, m.in. wykluczeniem nadużyć i nieuczciwej konkurencji, spełnieniem wymagań prawnych, poprawą wizerunku i wiarygodności firmy na poziomie krajowym i międzynarodowym poprzez rozwój własny oraz ustandaryzowanie działań prowadzących do eliminacji zagrożeń środowiskowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat audytu recyklera zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz audytu recyklera odpadów opakowaniowych.