Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS Polska będzie jednym z wystawców Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA, które odbędą się od 21 do 22 listopada 2018r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Boxes on conveyor belt

Tegoroczne wydarzenie poświęcone będzie opakowaniom dla przemysłu i materiałów niebezpiecznych oraz problematyce recyklingu odpadów i Gospodarce o Obiegu Zamkniętym.

W targach udział wezmą producenci opakowań i materiałów, producenci maszyn i urządzeń, firmy handlowe, eksportowe, firmy szkoleniowe i ubezpieczeniowe, przedstawiciele nauki oraz jednostki certyfikujące.

Na stoisku SGS będzie można porozmawiać z naszymi ekspertami o certyfikacji systemów zarządzania (np.: BRC for Packaging and Packaging Materials, FSSC 22000, EN 15593, ISO 15378, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001), rocznych audytach recyklerów opakowań, audytach socjalnych, energetycznych oraz dostawców.

W imieniu SGS Polska i organizatorów serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Klienci SGS mogą wziąć udział w Targach otrzymując od nas zaproszenie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora >>.