Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W dniach 18 - 19 października 2018 r. w Ciechanowie odbyła się VIII edycja Forum Technologii w Energetyce i Ciepłownictwie - Spalanie Biomasy. Przedstawiciele SGS Polska Sp. z o.o. brali w nim czynny udział.

VIII Jesienne Forum Biomasy Ilona Olsztyńska

Tytuł Gospodarza Honorowego Forum objęło Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie.

Prelegentami Forum byli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Energii, Urzędu Regulacji Energetyki, Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, przedstawiciele ciepłowni i elektrociepłowni (PEC Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, MPEC Sp. z o.o. w Olsztynie), w tym energetyki zawodowej (Veolia Energia Łódź S.A., PGNiG Termika S.A., PGE GiEK S.A., CEZ Polska Sp. z o.o.), dostawcy instalacji i technologii dla energetyki, doradcy finansowi, a także przedstawiciel SGS Polska Sp. z o.o. - Ilona Olsztyńska (Branża Certification and Business Enhancement). SGS Polska Sp. z o.o. reprezentowali również: Anna Tarnawska, Jerzy Musik i Janusz Marszałek (Branża Minerals), Łukasz Stojak (Instytut Techniczny SGS).

Tegoroczne Forum Technologii w Energetyce i Ciepłownictwie było świetną okazją spotkania przedstawicieli branży ciepłowniczej i energetycznej z dostawcami rozwiązań technologicznych, biomasy i usług finansowych, jak również platformą wymiany doświadczeń. Jak co roku, podczas Forum można było nawiązać nowe kontakty handlowe, a także omówić najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia związane z technologią spalania biomasy. Tradycyjnie zwieńczeniem całego wydarzenia była wspólna kolacja dająca możliwość odbycia dalszych rozmów i dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Uczestnicy Forum zwiedzili również Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie, które przygotowuje się do gruntownej modernizacji.

Dziękujemy firmie Powermeetings za sprawną organizację, miłą atmosferę i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne Forum.


Ilona Olsztyńska – Kierownik ds. Rozwoju Produktów (CBE)

VIII Jesienne Forum Biomasy prelekcja     VIII Jesienne Forum Biomasy

VIIII Jesienne Forum Biomasy 1