Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Rozumiemy jak wiele osób żyje w ciągłym pośpiechu lub po prostu pracuje online. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, podjęliśmy się stworzenia platformy internetowej Akademii SGS. Nowa Akademia SGS stawia na mobilność.

Businesswoman taking notes

 Zmiany, które planujemy wdrożyć w lutym 2019 r., będą koncentrować się na wygodzie użytkowania nowej platformy Akademii SGS.

 

Platforma ma pełnić dwie funkcje:

  • dostarczyć Państwu szkolenia e-learningowe
  • umożliwić wygodny zapis na szkolenia stacjonarne poprzez nasza platformę

Chcemy, żeby wiedza przekazywana przez Akademię SGS była dostępna dla Państwa w każdej sytuacji, a ścieżka zapisu na kurs stała się jeszcze prostsza. Wprowadzamy więc takie udogodnienia jak, np. szybkie płatności internetowe za kurs e-learningowy. Dodatkowo na naszym portalu będą mogli Państwo pobrać wiele wartościowych materiałów oraz odwiedzić nasz blog, gdzie pojawiać się będą wiadomości związane z tematami ISO i nie tylko.

 Akademia SGS

 

 Jako światowy lider w dziedzinie szkoleń, oferujemy najwyższej jakości szkolenia w ramach rozwoju zawodowego oraz dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania szkoleniowe. Duże doświadczenie i wiedza oraz globalny zasięg naszej firmy sprawiają, że możemy zapewnić klientom spójność szkoleń i rozwoju zawodowego na każdym szczeblu organizacyjnym, w dowolnym miejscu na świecie.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszego portalu. Startujemy w lutym pod adresem: https://akademiasgs.pl/