Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Już teraz zapisz się na wybrany termin i poszerz swoją wiedzę.

Closeup green cells

Biomasa na cele energetyczne, 28 luty 2019, Gdynia - termin gwarantowany

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wymaganiami prawnymi (także przepisami projektowanymi) obowiązującymi w zakresie biomasy na cele energetyczne. Uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami prowadzenia Systemu Należytej Staranności (SNS), wymaganiami jakościowymi dla biomasy na cele energetyczne, wytycznymi Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w zakresie dokumentowania i uwierzytelniania pochodzenia biomasy na cele energetyczne, informacjami, a także zasadami prowadzenia bilansu masy.
Dodatkowo zostaną omówione wymaganiami obowiązującymi w zakresie certyfikacji podmiotów w łańcuchu dostaw biomasy na cele energetyczne zgodnie z założeniami Krajowego Standardu Uwierzytelnienia Biomasy PL-KSUB-SNS:2017 oraz systemu V-Bioss INiG. Zostaną również przedstawione nowe wymagania prawne w zakresie gospodarki odpadowej, w tym nowe wymagania dotyczące magazynowania odpadów oraz zasad uznawania ich za produkt uboczny.

EUTR – legalność pochodzenia drewna i biomasy w świetle wymagań regulacji EUTR nr 995/2010 - termin gwarantowany

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wymaganiami Rozporządzenia nr 995/2010 Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z 20.10.2010 roku w sprawie ustanowienia obowiązków dla podmiotów wprowadzających drewno i produkty z drewna na rynek Unii Europejskiej (EUTR), które weszło w życie 03.03.2013 r.

Terminy najbliższych szkoleń dostępne są w aktualnym harmonogramie TUTAJ i TUTAJ (PDF)

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach dotyczących wymagań w zakresie biomasy na cele energetyczne oraz na temat regulacji EUTR.