Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Instytut Techniczny SGS zorganizował 22 marca 2019 r. w Warszawie szkolenie eksperckie - BILANSOWANIE NA RYNKU GAZU ZIEMNEGO. W trakcie spotkania uczestnicy skoncentrowali się na kluczowych zagadnieniach z punktu widzenia funkcjonowania przedsiębiorstw energetycznych, jak: BILANSOWANIE SIECI, BILANSOWANIE HANDLOWE oraz NARZĘDZIA Z ZAKRESU BILANSOWANIA.

Do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy eksperta, specjalizującego się w obszarze dyspozycji handlowej, sterowania ruchem krajowego systemu przesyłowego, bilansowania, zarządzania przepustowością, programowania ruchu oraz przepisach technicznych.

Możliwość skonfrontowania stanowisk, wzbogaciła praktykę zawodową każdego uczestnika spotkania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje nt. szkoleń eksperckich skierowanych do przedstawicieli branży energetycznej: instytut.techniczny@sgs.com.

Instytut Techniczny SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, realizowane w oparciu o ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji.

 

Dowiedz się więcej na stronie Instytutu Technicznego SGS.